chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز اخبار حوادث نجات معجزه‌آسای یک کودک 7 ساله از دست گرگ‌ها

دو ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان نیمه‌های شب حین گشت زنی در بیابان‌های اطراف شهرستان کودک هفت ساله‌ای که از دست گرگ‌ها در حال فرار بود را نجات و به خا

نجات معجزه‌آسای یک کودک 7 ساله از دست گرگ‌ها

نجات معجزه آسای یک کودک 7 ساله از دست گرگ ها

عبارات مهم : اصفهان

دو ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان نیمه های شب حین گشت زنی در بیابان های اطراف شهرستان کودک هفت ساله ای که از دست گرگ ها در حال فرار بود را نجات و به خانواده اش تحویل دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اعلام این مطلب اظهار کرد: ماموران واحد گشت این فرماندهی واقع در منطقه شرق اصفهان حین گشت زنی در نیمه های شب گذشته در بیابان های اطراف شهرستان ناگهان متوجه صدای عجیب چند گرگ می شوند.

نجات معجزه‌آسای یک کودک 7 ساله از دست گرگ‌ها

وی ادامه داد: ماموران بلافاصله به سمت صدا حرکت کرده که در مسیر با پسر فرزند ای گریان که در حال فرار از دست گرگ ها بود مواجه می شوند. ماموران این کودک را با ماشین به منطقه مسکونی انتقال داده و در پرس و جو هویت آن را مشخص و وی را به صورت سالم تحویل خانواده اش می دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در تشریح این اتفاق گفت: پدر این کودک به منظور آبیاری مزارع کودک 7 ساله اش را با خود به زمین کشاورزی برده و به علت خوابیدن کودک او را در اتاقک نگهبانی خوابانده و خود مشغول کار در زمین می شود.

دو ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان نیمه‌های شب حین گشت زنی در بیابان‌های اطراف شهرستان کودک هفت ساله‌ای که از دست گرگ‌ها در حال فرار بود را نجات و به خا

یاردوستی ادامه داد: کودک خردسال بعد از ساعاتی از خواب بیدار و از اتاقک بیرون می رود و بعد از اینکه خود را تنها می بیند، گریه کنان مسیر یک کیلومتری را در بیابان های اطراف به دنبال پدرش می گردد و آخر مفقود شده است و اسیر گرگ ها می شود که آخر ماموران پلیس به صورت معجزه آسایی با شنیدن صدای عجیب گرگ ها کودک را پیدا و از فوت حتمی نجات می دهند.

واژه های کلیدی: اصفهان | بیابان | انتظامی | معجزه آسا | نجات معجزه آسا | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog