chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چه کسی ملک‌مطیعی را لو داد؟

به گزارش شهروند ؛پخش نشد، آن قدر پخش نشد تا دست آخر خیلی ها مصاحبه زنده یاد ناصر ملک مطیعی در دورهمی را از دریچه دوربین یک تماشاچی دیدند. برنامه نزدیک شب یلدا

چه کسی ملک‌مطیعی را لو داد؟

چه کسی ملک مطیعی را لو داد؟

عبارات مهم : برنامه

شایعات از معامله ٥٠٠ میلیونی با شبکه ماهواره ای می گویند

به گزارش شهروند ؛پخش نشد، آن قدر پخش نشد تا دست آخر خیلی ها مصاحبه زنده یاد ناصر ملک مطیعی در دورهمی را از دریچه دوربین یک تماشاچی دیدند. برنامه نزدیک شب یلدا ضبط شده است بود، ولی به دلایل نامعلومی اجازه پخش نگرفت، مثل مصاحبه او با برنامه من و شما. حالا ولی بعد از پخش تصویر ملک مطیعی، شنیده ها حاکی از آن است که حراست صداوسیما جهت بازخواست از عوامل دو برنامه به تکاپو افتاده است که فیلم از کجا لو رفته.

به هرحال بعید بود با وجود ممنوعیت حمل گوشی تلفن همراه در برنامه دورهمی، کسی بتواند دور از چشم حراست با هندی کم تصویری را ضبط کند، اگرچه با کیفیت پایین. عجیب این که دوربین گاهی به سمت تماشاچی ها هم می رفت، یعنی احتمالا خیلی ها متوجه وجود او بودند، ازجمله ماموران حراست سالن؛ بنابراین شایعه شد کسی که فیلم گرفته، غیر خودی نبوده هست. مسابقه جهت خرید این فیلم از ماه های قبل در میان دو شبکه برون مرزی در جریان بود، ولی طپش برنده شد.

چه کسی ملک‌مطیعی را لو داد؟

حالا آرش ظلی پور که همزمان با دورهمی در برنامه «من و شما» با زنده یاد ملک مطیعی گفت وگو کرده بود در گفت وگو با «شهروند» از پیشنهادهای وسوسه انگیزی می گوید که به دست او رسیده است: «چه من و چه تهیه کننده برنامه از تماس های یکی، دو تا از شبکه های خارج از کشور عاصی شده است ایم که جهت در اختیار گرفتن نسخه ای از برنامه پخش نشده مان ارقامی نجومی پیشنهاد می دهند. من به این اصل اعتقاد دارم که یا نباید در جایی کار کنم یا این که اگر پذیرفتم در نهاد یا ارگانی کار کنم باید قواعد و قوانین آن جا را رعایت کنم. در این مورد نیز تلویزیون به هر دلیلی جلوی برنامه را گرفته باشد، باز هم من به خودم اجازه نمی دهم فیلم های پخش نشده را از مجاری دیگری به نمایش بگذارم.»

اما حرف از پخش این برنامه از عصر جمعه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … پیچید و بالاخره در قاب تلویزیون نشست. ملک مطیعی در حرف های خود از خوشحالی اش جهت حضور در این برنامه گفته بود و علاقه ای که به شخصیت امیرکبیر داشت، به خصوص این که نقش او را در سلطان صاحبقران بازی کرده بود. او هیچ گلایه و انتقادی به سیاست ها نکرد و انگار خوب می دانست که چطور از روی لبه نازک چینی قدم بردارد تا نکند ترک بردارد و این عنوان دوباره باعث تعجب خیلی ها شد: «چرا صداوسیما او را پخش نکرد؟»

به گزارش شهروند ؛پخش نشد، آن قدر پخش نشد تا دست آخر خیلی ها مصاحبه زنده یاد ناصر ملک مطیعی در دورهمی را از دریچه دوربین یک تماشاچی دیدند. برنامه نزدیک شب یلدا

داستان یک گفت وگوی جنجالی

داستان گفت وگوی زنده یاد ناصر ملک مطیعی از روز ٢٥ آذر شروع شد. چند روز مانده به شب یلدا که این هنرپیشه کهنه کار پای دوربین آرش ظلی پور در برنامه من و شما نشست و ناگفته های ٤٠ سال را با دوستدارانش در میان گذاشت.

از فردای آن روز تحرکات برنامه دورهمی شروع شد که از ناصر ملک مطیعی می درخواست کردند در برنامه شب یلدای دورهمی حضور داشته باشد. اول بار در ٢٧آذر بود که ناصرخان در تماس با سازندگان ما و شما خبر از اصرارها و فشارهای عوامل دورهمی داد و درنهایت نیز این اتفاق افتاد؛ که این باعث پاتک من و شما شد، که با اطلاع از پخش برنامه دورهمی در ٢٩آذر چند ساعتی قبل از آن برنامه ما و شما را روی آنتن فرستادند؛ که مدیری با امداد روابط شخصی و پرسشها اسپانسرینگ از علی عسگری دستور قطع پخش آن برنامه را گرفت.از آن به بعد خیلی چیزهای پشت پرده راجع به این برنامه شنیده می شد. این که یکی از عوامل نزدیک به دورهمی دربه در دنبال خریدار جهت نسخه ای از آن گفت وگو می گردد.

چه کسی ملک‌مطیعی را لو داد؟

شنیده ها حکایت از معامله ٥٠٠میلیون تومانی تصویرهای ناصرخان ملک مطیعی می کنند

تصویرهای از ردیف وی آی پی عوامل دورهمی گرفته شده

تصویرهای نه با گوشی تلفن همراه بلکه با هندی کم ضبط شده

به گزارش شهروند ؛پخش نشد، آن قدر پخش نشد تا دست آخر خیلی ها مصاحبه زنده یاد ناصر ملک مطیعی در دورهمی را از دریچه دوربین یک تماشاچی دیدند. برنامه نزدیک شب یلدا

واژه های کلیدی: برنامه | دوربین | صداوسیما | پخش دورهمی | ناصر ملک مطیعی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog