chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز بین‌الملل حیدر العبادی راجع به اختلاف‌افکنی میان اعراب و کُردها در عراق هشدار داد

نخست وزیر عراق راجع به اختلاف افکنی بین عرب ها و کردها در این کشور هشدار داد.

حیدر العبادی راجع به اختلاف‌افکنی میان اعراب و کُردها در عراق هشدار داد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوانبه نقل از شبکه تلویزیونی بی بی سی عربی، حیدر العبادی در صحبت خود در «جشنواره وحدت ملی»، راجع به آنچه تلاش ها جهت اختلاف افکنی بین عرب ها و کردها در عراق خواند، هشدار داد.
العبادی بر لزوم آشتی ملی و همزیستی بین طیف های جامعه عراق تاکید دارد.

عبارات مهم : سوریه

وی گفت: من تروریسم را تبرئه نمی کنم. تروریسم در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … نفوذ می کند و همه از این مسئله آگاهی دارند و مسئله جدیدی نیست. تروریست ها گاهی نام ابوسجاد، ابوجعفر یا ابوکاظم جهت خود گزینش می کنند. اعترافات آنها را ببینید. به اعترافات ابوسجاد نگاه کنید. این افراد مطالب برنامه ریزی شده است ای جهت ایجاد شکاف در بین ما منتشر می کنند.
العبادی راجع به تکرار حملات تروریستی در شهرهای عراق از جمله بغداد افزود: بزرگراه غرب الانبار حدود دویست کیلومتر طول دارد. ما ادعا نکرده ایم که غرب الانبار را آزاد کرده ایم. ما ادعا نکرده ایم مرزهای سوریه را آزاد کرده ایم، مرزهای سوریه همچنان در دست داعشی هاست. ما ادعا نکرده ایم که مرزهای سوریه و عراق در دست ماست، این مرزها همچنان باز هست. بدون شک تروریست ها از این منطقه نفوذ می کنند. در هر صورت ما در شرایط جنگی هستیم و بسیاری از تروریست هایی را که از این مناطق نفوذ می کنند، کشته ایم. ولی در نهایت این یک گروه تروریستی است و ممکن است عده کمی به عنوان نمونه هفت یا ده نفر موفق به نفوذ و وارد بزرگراه شوند و سربازان ما را به قتل برسانند.
نخست وزیر عراق افزود: هر بار که اتفاق ای رخ می دهد ما طرح های عملیاتی خود را عوض کردن می دهیم. صحرای الانبار بسیار بزرگ است و پاکسازی آن به نیروهای بسیار زیادی نیاز دارد. ما به کنترل مرزهای عراق و سوریه نیاز داریم، ولی در مواردی شاهد نفوذ داعشی ها هستیم. ولی آیا باید مانند تبلیغات دشمن، بزرگنمایی کنیم؟ آیا تعداد شهداء و مجروحان را بزرگنمایی می کنند؟ آیا همان تبلیغات دشمن را بازنشر می دهند و می گویند دشمن از نیروهای ما اسیر گرفته است؟ دروغ های دشمن در پایگاه های اجتماعی پخش می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | بزرگراه | اعترافات | تروریست ها | گروه تروریستی | حملات تروریستی | بین الملل | حیدر العبادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog