chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز خراسان رضوی فاز نخست زائرشهر رضوی در ماه مبارک رمضان افتتاح می شود

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی گفت: فاز نخست زائرشهر رضوی در نیمه ماه مبارک رمضان افتتاح می شود.

فاز نخست زائرشهر رضوی در ماه مبارک رمضان افتتاح می شود

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، قهرودی در دیدار از زائرشهر رضوی گفت: زائرشهر رضوی با نشانه ارائه خدمات خاص و ارزان قیمت به زائران کم درآمد در حال احداث است تا اقدامی مهم و بی سابقه را جهت حل مسئله اسکان میهمان کم درآمد حضرت امام الرئوف علی بن موسی الرضا (علیه السلام) انجام دهد.

عبارات مهم : زائران
وی با بیان اینکه هر سال بالغ بر ۲۷ میلیون زائر جهت کسب توفیق زیارت بارگاه منور رضوی به مشهد مقدس سفر می کنند و بخش عمده ای از آنان را طبقات کم درآمد و میانگین جامعه هستند، گفت: مقوله اسکان زائران یکی از معضلاتی بوده که مشهد مقدس سال هاست که با آن مواجه بوده و بدون شک یکی از اساسی ‏ترین پرسشها زائران در این شهر است.

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه ها و تاکیدات جدی حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی ساماندهی و فراهم آوردن شرایط اسکان مناسب جهت زائران بویژه قشر کم درآمد جامعه است و آستان قدس رضوی در رویکرد تازه و با دستور مستیم تولیت در این عرصه تن ها به شعار بسنده نکرده و در عرصه عمل گام برداشته است.

خاکسار گفت: زائر شهر رضوی در فاز اول ظرفیت اسکان حدود ۶ هزار زائر را دارد و با اتمام هر ۳ فاز حدود ۲۰ هزار زائر را در خود اسکان خواهد داد.

وی گفت:در بحث پارکینگ جهت ماشین ها و با توجه به معضلات کمبود پارکینگ به خاص در هسته مرکزی شهر فضای کافی و مناسب جهت پارک خودروهای شخصی زائران در زائر شهر رضوی نیز آینده نگری شده است است.

وی با بیان اینکه حضور مردم جهت موفقیت در هر امری یک اصل کلیدی است گفت: در مسیر تسهیل زیارت نیز این حضور بسیار حائز اهمیت می باشد.

انتهای پیام//ا. ج

واژه های کلیدی: زائران | پارکینگ | زائر | رضوی | مشهد |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog