chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز علمی پزشکی نادیده گرفتن ظرفیت تخصصی کارشناسان تغذیه ، ورود بدون کنکور پزشکان عمومی زنگ خطر فارغ‌التحصیلان

یک کارشناس ارشد تغذیه گفت: ورود بدون کنکور پزشکان عمومی به دوره‌ی تخصصی رشته تغذیه بزرگترین مسئله فارغ التحصیلان تغذیه هست.

نادیده گرفتن ظرفیت تخصصی کارشناسان تغذیه ، ورود بدون کنکور پزشکان عمومی زنگ خطر فارغ‌التحصیلان

میلاد تاج منش کارشناس ارشد تغذیه در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: در حال حاضر بزرگترین و مهم ترین مسئله دانش آموختگان رشته تغذیه ورود بدون کنکور پزشکان عمومی به دوره ی تخصصی رشته تغذیه هست.

عبارات مهم : تخصصی

وی افزود: پزشکان عمومی که دو واحد تغذیه گذرانده و با پایه رشته تغذیه آشنا نیستند آیا می توانند بدون هیچ گونه مطالعه وارد دوره تخصصی رشته تغذیه شوند.
تاج منش گفت: در دوره تخصصی پزشکان عمومی با یک گام کوتاه علمی کار تحقیقاتی را شروع نموده و آخر نامه ارائه داده ودر نهایت موفق به دریافت دکتراتغذیه می شوند.
وی تصریح کرد: دکترای تخصصی یک رشته باید تمام دروس پایه رشته را گذرانده باشد در صورتی که پزشکان عمومی با گذراندن فقط دو واحد تغذیه بدون کنکور با فارغ التحصیلان تغذیه برابری می کنند که این عادلانه نیست.
تاج منش گفت: دانشجویان لیسانس تغذیه با گذراندن حدود ۸۷ واحدمرتبط با تغذیه وارد مرحله دیگر و کنکور سخت و تخصصی تحصیلات تکمیلی می شوند و در مقطع ارشد چندین سال واحد های تغذیه آموزش داده می شود.
این کارشناس تغذیه حجم اطلاعات تخصصی دانشجویان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و ورود با کنکور در مقاطع گوناگون رشته تغذیه را با ورود یکباره و بدون کنکور پزشکان عمومی به حیطه تغذیه را از نقاط ضعف تصمیمات وزارت بهداشت دانشت.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تخصصی | تغذیه | پزشکان | دانشجویان | کارشناس تغذیه | تحصیلات تکمیلی | لیسانس تغذیه | پزشک عمومی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog