chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز لرستان ۲۲۷ زندانی جرائم غیر عمد در لرستان آزاد شدند ، ۳۷۵ زندانی جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک خیرین لرستانی

مدیر عامل ستاد دیه استان لرستان گفت: در حال حاضر ۳۷۵ زندانی جرائم غیر عمد در زندان‎های لرستان به سر می‎برند.

۲۲۷ زندانی جرائم غیر عمد در لرستان آزاد شدند ، ۳۷۵ زندانی جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک خیرین لرستانی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ شاکرمی امشب در هفدهمین مراسم خوش حالی گلریزان ستاد دیه این شهرستان در جمع خیرین گفت: از مجموع ۳۷۵ زندانی جرائم غیر عمد در لرستان، ۳۰۸ نفر بدهکار مالی جرائم عیر کلاهبرداری هستند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون همچنین ۱۵ زندانی بدهکار دیه حوادث کارگاهی و ۵۲ بدهکار مهریه و نفقه در زندان‎های لرستان به سر می‎برند، گفت: زندانیان جرائم غیر عمد زندانی در زندان‎های استان لرستان در مجموع قریب به ۳۰ میلیارد تومان بدهی دارند که پیش‎بینی می‎شود، در صورت جمع‎آوری نیمی از این مبلغ امکان آزادی این زندانیان فراهم شود.

عبارات مهم : زندان

مدیر عامل ستاد دیه لرستان گفت: در حال حاضر ۷۱ زندانی جرائم غیر عمد در زندان بروجرد به سر می‎برند که مجموع بدهی آن ها مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.
شاکرمی گفت: طی سال گذشته در ستاد دیه استان لرستان قریب به ۶ میلیارد تومان از طریق مشورت و مصالحه با شکات از مجموع میزان بدهی زندانیان جرائم غیر عمد استان کاسته و بخشیده شد.
وی افزود: سال گذشته همچنین ۲۲۷ زندانی جرائم غیر عمد با مجموع بدهی ۲۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از طریق کمک‎های خیرین در جشن‎های گلریزان، کمک‎های بیمه‎ها، نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی و صندوق تامین خسارت‎های بدنی آزاد شدند.
مدیر عامل ستاد دیه لرستان گفت: همانطور که گفته شد، ۶ میلیارد تومان از مجموع بدهی ۲۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی بدهی زندانیان آزاد شده است جرائم غیر عمد زندان‎های لرستان از طریق گذشت و مصالحه شکات از مجموع بدهی یاد شده است کاسته شد.
انتهای خبر / د

واژه های کلیدی: زندان | لرستان | زندانی | خیرین | زندانی | آزاد سازی زندانیان | جرائم غیر عمد |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog