chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز ورزشی رقم مالیات برانکو چقدر است؟

باشگاه پرسپولیس جهت برطرف ممنوع الخروجی برانکو باید بدهی مالیاتی سنگین وی را پرداخت کند.

رقم مالیات برانکو چقدر است؟

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ برانکو سرمربی پرسپولیس جهت خروج از کشور با مسئله بدهی مالیاتی مواجه است و همین امر باعث شده است که مسئولان پرسپولیس فعالیت خود را جهت برطرف بدهی مالیاتی سرمربی خود شروع کنند.

طبق آئین نامه شرکت لیگ برتر، همه مربیان و بازیکنان ملزم به پرداخت مالیات خود هستند و کلوب ها نباید دخالتی در این عنوان کنند ولی کلوب پرسپولیس علی رغم قانون قصد دارد بدهی مالیاتی برانکو را بدهد تا این مربی با مسئله ممنوع الخروجی مواجه نشود.

عبارات مهم : برانکو

گفته می شود قرارداد برانکو 2 میلیارد و 190 میلیون تومان است که پرسپولیسی ها با احتساب 25 درصد مالیات باید بیش از 547 میلیارد تومان جهت مالیات سرمربی خود بپردازند.
با توجه به اینکه سرخپوشان پایتخت با پرسشها مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنند، معلوم نیست به چه صورت قرار است بدهی مالیاتی برانکو را پرداخت کنند.
علی جمشیدی معاون حقوقی کلوب پرسپولیس راجع به این مطلب گفت: پرداخت مالیات برانکو در قرارداد این مربی گنجانده شده است است و ما ملزم به پرداخت مالیات وی هستیم. شرکت لیگ برتر به علت پرسشها به وجود آمده تصمیم گرفت مالیات بازیکنان و مربیان را برعهده خودشان بگذارد ولی ما قبل از این حکم با برانکو توافق کردیم که مالیاتش را پرداخت کنیم و اجازه نداریم خلاف تعهداتمان عمل کنیم.
وی بیان کرد: بازیکنان پرسپولیس علی رغم برانکو باید خودشان مالیات پرداخت کنند و اجازه پرداخت مالیات آنها را نداریم.
به هر حال باید دید مسئولان شرکت لیگ برتر فوتبال بابت این اقدام پرسپولیسی ها چه واکنشی نشان می دهند؟
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | مالیات | قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | تیم پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog