chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز ورزشی سرمربی تیم ملی با قصد و غرض بازیکن دعوت نمی کند/ کی روش جهت تصمیم هایش علت قانع کننده دارد ، محصص

کارشناس فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: ترافیک بازیکنان شایسته جهت حضور در تیم ملی زیاد است و هیچ بازیکنی نباید به عنوان سیاهی لشگر به اردو دعوت شود.

سرمربی تیم ملی با قصد و غرض بازیکن دعوت نمی کند/ کی روش جهت تصمیم هایش علت قانع کننده دارد ، محصص

مرتضی محصص در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، راجع به فهرست بازیکنان دعوت شده است به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت دیدار با ازبکستان بیان کرد: ترافیک بازیکنان شایسته جهت دعوت به تیم ملی در تمام پست ها زیاد هست. بعضی ایراد گرفته اند که آیا بازیکنان استقلال در این فهرست جایی ندارند. غیبت آن ها علت بر بی کفایتی نیست. امید ابراهیمی به علت ضرب دیدگی به اردو دعوت نشد و وریا غفوری هم آمادگی ندارد.

عبارات مهم : ایران
وی افزود: نباید بعضی بازیکنان تنها به عنوان سیاهی لشگر به اردو دعوت شوند. کاوه رضایی بازیکن باکیفیتی است ولی در پست وی لژیونرهای ایده آلی داریم.کی روش با قصد و غرض بازیکن به تیم ملی دعوت نمی کند.

محصص ادامه داد: در فهرست تازه تیم ملی عوض کردن خاصی دیده نمی شود. حتی اگر تصمیم های سرمربی این تیم علی رغم علایق شخصی ما است باید به آن احترام بگذاریم آیا که وی جهت اقداماتش علت قانع کننده ای دارد.

کارشناس فوتبال کشور عزیزمان ایران با اشاره به اهمیت دیدار کشور عزیزمان ایران و ازبکستان تصریح کرد: این بازی امضا کننده حکم افزایش تیم ما به مسابقه های جام جهانی هست. بنابراین باید از حاشیه ها دور شویم و به تصمیم کی روش مبنی بر دعوت نشدن بازیکنان استقلال احترام بگذاریم.

وی در آخر درمورد غیبت بازیکنانی مانند ساسان انصاری و سروش رفیعی در فهرست تیم ملی اظهار داشت: خواهش می کنم دنبال این پرسشها نباشید. کی روش جهت بازی حساس برابر ازبکستان ریسک نمی کند. انصاری، رفیعی و رضایی بازیکنان خوب و تاثیرگذاری در ترکیب تیم های خود هستند و در آینده به تیم ملی دعوت می شوند.کی روش نزدیک به شش سال است که در کشورمان حضور دارد و از من و شما اشراف بیشتری روی بازیکنان دارد.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | فوتبال | بازیکنان | ازبکستان | ساسان انصاری | بازیکنان استقلال | مرتضی محصص

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog