chastens ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده

chastens: ادویه کرگدن درمانی میلیون استفاده قیمتی ترین گران ترین ارزشمندترین

گت بلاگز کردستان سنندج سکوی نخست مسابقه های کشتی آزاد و فرنگی کردستان را کسب کرد

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی رده نوجوانان استان به مدت یک روز در سنندج برگزار شد و با مشخص شدن نفرات برتر اوزان متفاوت به کار خود آخر داد.

سنندج سکوی نخست مسابقه های کشتی آزاد و فرنگی کردستان را کسب کرد

به روایت گروه خبری گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ؛در این دوره از مسابقه های 160 کشتی گیر از شهرستان های استان کردستان در اوزان متفاوت به مسابقه پرداختند.
در مسابقه های کشتی آزاد 42 کیلوگرم محمدقنبری از قروه، 46 کیلوگرم عمران حق مرادی از سنندج، 50 کیلوگرم چیا شریفی از سنندج، 54 کیلوگرم نیما فیروزی از سقز، 58 کیلوگرم شایان حسامی از سنندج، 63 کیلوگرم محمدحسین نوروزیان از سنندج، 69 کیلوگرم شکور فاتحی از سنندج، 76 کیلوگرم حامد فرهادی از قروه، 85 کیلوگرم وحید فقیه سلیمانی از سنندج و در وزن 100 کیلوگرم امیرحسین هراتی از سنندج عناوین نخست را بدست آوردند.

عبارات مهم : سنندج
همچنین در مسابقه های کشتی فرنگی وزن 42 کیلوگرم مهدی بهرامی از سقز، 46 کیلوگرم شادمان ملایی از سنندج، 50 کیلوگرم رضا عبدالملکی از قروه، 54 کیلوگرم آپو ولیه از سنندج، 58 کیلوگرم دیاکو کاک الهی از سقز، 63 کیلوگرم سوران محمدی از سنندج، 69 کیلوگرم پرهام رحیمی از سنندج، 76 کیلوگرم کیان چمن گلی از سقز، 85 کیلوگرم مهران محمدی از دهگلان و در وزن 100 کیلوگرم محمد محمدی از قروه عناوین اول را کسب کردند.
در کشتی آزاد، سنندج با کسب 87 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت، قروه با 56 امتیاز دوم شد و سقز با بدست آوردن 26 امتیاز مقام سوم را کسب کرد.
در بخش فرنگی نیز، سنندج با 66 امتیاز مقام نخست را از ان خود کرد، دهگلان با کسب 54 امتیاز دوم شد و شهرستان سقز با 47 امتیاز مقام سوم را به خود تخصیص داده شده است داد.
نفرات برتر این مسابقه ها در مسابقه های کشوری و لیگ منطقه ای به عنوان نماینده استان شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: سنندج | فرنگی | مسابقه | رقابتها | کشتی آزاد | کسب کرد | اوزان مختلف | کردستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog